www.makita.cz    Global Site    
Prodloužená záruka
Logo

 

Tříletá záruka společnosti Makita
(dva roky na Li-Ion akumulátory)

 

Blahopřejeme Vám k Vašemu rozhodnutí pořídit si elektrické nářadí a akumulátory společnosti Makita (Makita, Dolmar, Maktec a Makita-mt-). Naše výrobky se vyznačují nejvyšší kvalitou, spolehlivostí a dlouhou životností. Z toho důvodu Vám můžeme nabídnout bezplatné prodloužení záruky na výrobky ze sortimentu společnosti Makita, spol. s r.o. zakoupené u našich autorizovaných prodejců v České republice, konkrétně tříletou záruku na elektrické nářadí a dvouletou záruku na Li-Ion akumulátory (s výjimkou průmyslových aku momentových šroubováků, průmyslových akumulátorů, nabíječek, aku svítilen, pneumatického a benzinového nářadí). Stačí jen, abyste své elektrické nářadí a Li-Ion akumulátory zaregistrovali do 4 týdnů od data koupě na této stránce.

 

Postup při registraci elektrického nářadí Makita a Li-Ion akumulátorů za účelem prodloužení záruky:

 

1 – Založení uživatelského účtu

 

Klikněte vpravo pod polem Nová registrace na odpovídající typ uživatele a založte si účet. Stačí zadat své uživatelské jméno a heslo. Tyto údaje si prosím uložte. Obratem obdržíte e-mail s odkazem pro potvrzení. Klikněte na odkaz a dokončete tak svou osobní registraci.

 

2 – Registrace nářadí a Li-Ion akumulátorů

 

Přihlaste se svým uživatelským jménem a heslem v sekci „Přihlášení ke stávajícím účtům“. Ve své osobní složce pak můžete zaregistrovat své nářadí a Li-Ion akumulátory, tak aby získaly prodlouženou záruku. Každý přístroj a každý akumulátor je třeba zaregistrovat samostatně, protože každý jednotlivý kus musí mít svůj individuální registrační kód.

 

Ve své osobní složce si můžete prohlédnout všechny své zaregistrované přístroje/akumulátory, vytisknout si záruční listy a spravovat svá osobní nastavení.

 

3 – V případě záruky

 

Při uplatnění záruky musíte předložit nebo zaslat registrační kód společně s originálním dokladem o koupi a záručním listem. Údaje na dokladu, na záručním listě a na této registrační stránce musí souhlasit.

 

 

Záruční podmínky


 

Přihlášení ke stávajícím účtům

Zde můžete spravovat své údaje nebo zaregistrovat nové elektrické nářadí, popř. nový akumulátor.

E-mail:
Heslo:


 


Zapomněli jste heslo?

Impressum
© 2022 Makita International Europe