www.makita.sk    Global Site    
Predĺženie záruky
Logo


Trojročná záruka od spoločnosti Makita s.r.o.

 

Rozhodli Ste sa správne zakúpiť si náradie Makita (Makita, Dolmar, a Makita-MT) ďalej len Makita. Naše výrobky sa vyznačujú najvyššou kvalitou, spoľahlivosťou a dlhou životnosťou. Z tohto dôvodu Vám ponúkame bezplatné predĺženie záruky na tri roky na výrobok zakúpený od Makita s.r.o., (viď podmienky 3 ročnej záruky). Všetko, čo musíte urobiť, je zaregistrovať svoje elektrické náradie Makita na tejto stránke do 30 dní od zakúpenia náradia Makita.

Ak chcete zaregistrovať elektrické náradie Makita na 3 ročnú záruku, musíte:

1 - Vytvoriť si svoj užívateľský účet
 V časti Nová registrácia kliknite na Fyzickú alebo Právnickú osobu a vytvorte si používateľský účet. Zadáte všetky požadované informácie a uložte. Obratom dostanete e-mail s potvrdzujúcim odkazom. Kliknutím na odkaz dokončíte registráciu svojho užívateľského účtu.

2 - Registrácia náradia Makita
Prihláste sa pomocou svojho užívateľského mena a hesla v časti "Prihlásiť sa". Na Vašom užívateľskom účte môžete zaregistrovať zakúpené náradie Makita na 3 ročnú záruku. Každé náradie Makita musí byť registrované jednotlivo, aby im bol pridelený jedinečný registračný kód.

Vo vašom užívateľskom účte si môžete prezrieť všetky zaregistrované náradia Makita, vytlačiť Registračný protokol k záručnému listu na 3 ročnú záruku a meniť osobné údaje.

3 - Uplatnenie záruky
V prípade uplatnenia záruky musí byť predložený alebo zaslaný Registračný protokol k záručnému listu na 3 ročnú záruku spolu so Záručným listom a dokladom o kúpe. Údaje na Registračnom protokole k záručnému listu na 3 ročnú záruku sa musia zhodovať so Záručným listom.


 

Podmienky 3 ročnej záruky


Prihláste sa do svojho účtu

Upravte si svoje údaje

Zaregistrujte nové náradie MakitaUžívateľské meno (e-mail):
Heslo:


 

Nová registrácia

Právnická osoba
Fyzická osoba


Zabudli ste heslo?

Kontakt | WEB
© 2022 Makita International Europe