Maktec
Подовження гарантії
Logo

Трирічна гарантія від компанії «Макіта»
(2 роки гарантії на літій-іонні акумуляторні батареї)

Придбавши електроінструмент «Макіта», ви зробили правильний вибір. Наші електроінструменти вирізняються довговічністю та надійністю. Тому ми подовжуємо гарантію до трьох років на всі наші інструменти, придбані в Україні. Це подовження гарантійного терміну не розповсюджується на акумуляторні батареї, що входять до комплекту постачання інструментів. Однак гарантія на літій-іонні акумулятори, що входять до комплекту постачання інструментів, придбані після 01.11.2012, продовжується до 2 років за умови попередньої реєстрації акумуляторної батареї! Тобто, при купівлі акумуляторного інструменту, необхідно окремо зареєструвати інструмент і окремо кожен із акумуляторів, що входять до комплекту поставки.

Подовження гарантії діє за умови реєстрації на цьому сайті електроінструменту та акумуляторної батареї протягом 4 тижнів після дати придбання. Гарантійний термін починається з дати придбання товару.

Як зареєструвати електроінструмент «Макіта»?


1 – Подання заявки на реєстрацію
Вам необхідно подати заявку на реєстрацію, заповнивши невелику анкету, яку можна знайти праворуч під полем нової реєстрації.

2 – Підтвердження
Одразу після цього на вашу електронну адресу прийде лист із посиланням для підтвердження. Натисніть на нього для підтвердження вашої реєстрації. Після цього ви можете зареєструвати свій інструмент і літій-іонну акумуляторну батарею та редагувати ваші персональні дані.

3 – Реєстрація інструмента

Перед реєстрацією інструмента та літій-іонної батареї необхідно увійти на сайт. У розділі реєстрації ви можете зареєструвати інструмент для подовження гарантії, подивитися свій код реєстрації та редагувати персональні дані.

Код реєстрації вводиться для відповідного інструмента та літій-іонного акумулятора. Кожен інструмент або акумулятор реєструється окремо. У гарантійному випадку реєстраційний код надається або надсилається разом із оригіналом документа, що підтверджує факт купівлі. Дані на документі, що підтверджує факт купівлі, та сторінці реєстрації мають співпадати.

Увага!: На інструменти «Макіта», придбані не в авторизованого дилера компанії «Макіта», подовження гарантії не розповсюджується Зокрема, авторизованими дилерами НЕ є, наприклад, Amazon (Amazon.at, Amazon.de, Amazon EU S.a.r.l., Amazon Services Europe S.a.r.l. та Amazon Media EU S.a.r.l.), redcoon GmbH та закордонні інтернет-магазини!

Умови гарантії


Ім'я користувача для перегляду наявних облікових записів

Тут ви можете керувати персональними даними або зареєструвати новий електроінструмент.

Ім’я користувача (логін):
Пароль:


 


Забули пароль?

© 2019 Makita International Europe