Maktec
Подовження гарантії
Logo

Як зареєструвати електроінструмент «Макіта»?

1 – Вам необхідно заповнити анкету в полі Нова реєстрація. Приватне використання для особистого використання. Комерційне використання  для використання огранізацією. 


2 – Підтвердження
Одразу після цього на Вашу електронну адресу прийде лист із посиланням для підтвердження. Натисніть на посилання для підтвердження Вашої реєстрації. 

3 – Увійдіть в Особистий кабінет. 

Ведіть E-mail і Пароль вказані при реєстрації. Натисніть Вхід. У розділі реєстрації Ви можете зареєструвати інструмент для подовження гарантії, подивитися свій код реєстрації та редагувати персональні дані.

Код реєстрації вводиться для відповідного інструмента та літій-іонного акумулятора. Кожен інструмент або акумулятор реєструється окремо. У гарантійному випадку реєстраційний код надається або надсилається разом із оригіналом документа, що підтверджує факт купівлі. Дані на документі, що підтверджує факт купівлі, та сторінці реєстрації мають співпадати.

Трирічна гарантія від компанії «Макіта»
(2 роки гарантії на літій-іонні акумуляторні батареї)

Придбавши електроінструмент «Макіта», Ви зробили правильний вибір. Наші електроінструменти вирізняються довговічністю та надійністю. Тому ми подовжуємо гарантію до трьох років на всі наші інструменти, придбані в Україні. Це подовження гарантійного терміну не розповсюджується на акумуляторні батареї, що входять до комплекту постачання інструментів. Однак гарантія на літій-іонні акумулятори, що входять до комплекту постачання інструментів, придбані після 01.11.2012, продовжується до 2 років за умови попередньої реєстрації акумуляторної батареї! Тобто, при купівлі акумуляторного інструменту, необхідно окремо зареєструвати інструмент і окремо кожен із акумуляторів, що входять до комплекту поставки.

Подовження гарантії діє за умови реєстрації на цьому сайті електроінструменту та акумуляторної батареї протягом 4 тижнів після дати придбання. Гарантійний термін починається з дати придбання товару.

Увага!: На інструменти «Макіта», придбані не в авторизованого дилера компанії «Макіта», подовження гарантії не розповсюджується Зокрема, авторизованими дилерами НЕ є, наприклад, Amazon (Amazon.at, Amazon.de, Amazon EU S.a.r.l., Amazon Services Europe S.a.r.l. та Amazon Media EU S.a.r.l.), redcoon GmbH та закордонні інтернет-магазини!

Умови гарантії


ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Тут Ви можете зареєструвати новий електроінструмен або керувати персональними даними.

E-mail:
Пароль:


 


Забули пароль?

© 2019 Makita International Europe