Maktec
Подовження гарантії
Logo

Подовження гарантії до 3-х років

За умови реєстрації на інтернет-сайті www.makita.ua  протягом 4-х тижнів після дати придбання, гарантійний термін подовжується на наступний товар Makita:

- до 3-х років на весь інструмент Makita;

- до 2-х років на літій-іонні акумуляторні батареї, що входять до комплекту інструменту Makita.

При цьому при купівлі комплекту інструменту Makita, необхідно окремо зареєструвати інструмент, і окремо кожну літій-іонну акумуляторну батарею, придбану в комплекті з інструментом.

Подовження гарантії не розповсюджується на:

    - літій-іонні акумуляторні батареї, придбані окремо від інструменту і які не входять до комплекту інструменту, а також ліхтарі;

    - бензинові газонокосарки з двигуном B&S.

Гарантійний термін починається з дати придбання товару Makita.

Для підтвердження реєстрації кінцевий споживач отримує гарантійний сертифікат, котрий необхідно одразу роздрукувати чи завантажити і в подальшому зберігати. Кінцевий споживач висловлює свою згоду зі збереженням і опрацюванням своїх персональних даних з метою реєстрації.

Як зареєструвати товар Makita?

1 – Вам необхідно заповнити анкету в полі Нова реєстрація.

Приватне використання - для особистого використання.

Комерційне використання - для використання організацією. 


2 – Підтвердження
Одразу після цього на Вашу електронну адресу прийде лист із посиланням для підтвердження. Натисніть на посилання для підтвердження Вашої реєстрації. 

3 – Увійдіть в Особистий кабінет. 

Ведіть Логін та Пароль вказані при реєстрації. Натисніть Вхід.

У розділі реєстрації Ви можете зареєструвати інструмент або літій-іонну акумуляторну батарею для подовження гарантії, подивитися свій код реєстрації та редагувати персональні дані.

Код реєстрації вводиться для відповідного інструмента та літій-іонної акумуляторної батареї. Кожен інструмент або літій-іонна акумуляторна батарея реєструється окремо.

У гарантійному випадку реєстраційний код надається або надсилається разом із оригіналом документа, що підтверджує факт купівлі.

Дані на документі, що підтверджує факт купівлі, та сторінці реєстрації мають співпадати.

Увага!: На товар ТМ Makita, не в авторизованого дилера компанії ТОВ «Макіта Україна», гарантія і подовження гарантії не розповсюджується. Зокрема, авторизованими дилерами НЕ є, наприклад, Amazon (Amazon.at, Amazon.de, Amazon EU S.a.r.l., Amazon Services Europe S.a.r.l. та Amazon Media EU S.a.r.l.), redcoon GmbH та закордонні інтернет-магазини!

Умови гарантії


ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Тут Ви можете зареєструвати новий товар Makita або керувати персональними даними.

Логін / E-mail:
Пароль:


 


Забули пароль?

© 2022 Makita International Europe